Inuka Back to School

photo (14)b

Jest to jeden z projektów Fountain Youth Initiative, w ramach którego fundacja pomaga zapewnić najbiedniejszym dzieciom przybory szkolne. W sierpniu dzięki pomocy ze strony mojej cioci Aliny Piekarz oraz jej firmy Zomech i Zomtech, zakupiliśmy przybory szkolne dla 107 uczniów ze Szkoły Podstawowej Kimbo. W ramach pakietu, który otrzymywały dzieciaki, było 5 zeszytów, dwa ołówki, dwie gumki i temperówka.

W piątek razem z Em pakowałyśmy wszystko i podpisywałyśmy imieniem i nazwiskiem dziecka oraz klasą do jakiej uczęszcza. Zajęło nam to jakieś 3 godziny, dzięki sprawnej organizacji i miłemu podkładowi muzycznemu!

Dzisiaj odbyła się dystrybucja przyborów szkolnych. Całkiem sprawnie nam poszło. Dzieci były grzeczne i zdyscyplinowane. Nie otworzyły pakietów, aż do ostatniego grupowego zdjęcia! Uśmiech na twarzach tych dzieci to najlepszy prezent jaki mogłam sobie zażyczyć na koniec mojego pobytu w Githurai.

Poniżej kilka zdjęć z piątku i dzisiaj! Enjoy 🙂

Reklamy

One thought on “Inuka Back to School

  1. Zdjęcie grupowe jest świetne – specjalnie ustawiliście dzieciaki wg wzrostu, czy samo tak wyszło? Ciekawa jestem, czy dzieci uskuteczniły handel temperówkami – moja czerwona za twoją niebieską 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s